بانه کار ، مرجع معرفی متخصصین و اماکن تجاری شهر بانه

طراحی سایت بانه کارایده اولیه وبسایت بانه کار در سال ۱۳۹۱ توسط جناب آقای ناصر جعفری مدیر گروه طراحی و برنامه نویسی کافه وب خلق شد و بعد از به اشتراک گذاشته شدن ایده با اعضای گروه بررسی های اولیه انجام شد و ظرف مدت کوتاهی دیتای اولیه جمع آوری گردید. در ابتدا طرحی ساده و نه چندان حرفه ای برای پوسته وبسایت در نظر گرفته شد که در همان مراحل اولیه اجرا و با پیوستن حامیان این پروژه عام المنفعه ، طرح اولیه از جانب مدیر کافه وب لغو شده و با تجاربی که از طرح اولیه به دست آمده بود یک طرح حرفه ای برای وبسایت طراحی شده و برنامه نویسی ها برای شکل گیری سیستم بانه کار آغاز شد و با عنوان نسخه ۱.۰ روی هاست آمد. پس از گذشت چندین ماه از فعالیت بانه کار و افزایش ثبت نام ها امکانات بیشتری اضافه شده و بانه کار به شکلی کاملا داینامیک برای ثبت نام هرچه آسان تر کاربران در آمد . البته ناگفته نماند که طراحی ظاهری نیز در طول این مدت دستخوش تغییراتی شد و سایت به شکل کنونی بدل شد.
“بانه کار” به منظور ایجاد مرجع جامعی برای معرفی متخصصین ، کارشناسان ، استادکاران ، اماکن عمومی ، خصوصی و دولتی شهرستان بانه طراحی و پیاده سازی گردیده است ، کلیه خدمات این وبسایت رایگان بوده و کاربران بانه ای برای عضویت در این وبسایت هیچگونه وجهی پرداخت نخواهند کرد.
در طراحی این وبسایت نیز از تکنولوژی های HTML5 ، CSS3 و jQuery ، سیستم قدرتمند WordPress با هسته PHP استفاده شده که قابلیت ثبت نام کاربران به صورت داینامیک ، اختصاص صفحه شخصی به هر کاربر ، امکان درج نیازمندی ها و دسته بندی کاربران ثبت نام شده ، امتیاز دهی ستاره ای و نمایش بیشترین کاربران بازدید شده ، امکان درج تبلیغات در قسمت های مختلف وبسایت ، قابلیت درج نقل قول و حامیان با آرشیو اختصاصی ، پلاگین ها و اسکریپت های اختصاصی برای قابلیت های مختلف ، پنل حرفه ای مدیریت پوسته سایت طراحی شده است .
گرافیک اختصاصی و منحصر بفرد ، استفاده از عناصر و تصاویر گرافیکی به دور از هرگونه پیچیدگی ، “بانه کار” را از سایر وبسایت های هم صنف خود متمایز نموده است.
:.
توجه ! کلیه مراحل طراحی گرافیکی بدون استثناء ، نشانه گذاری و برنامه نویسی وبسایت “بانه کار” توسط گروه طراحی و برنامه نویسی کافه وب صورت گرفته است !
تمامی حقوق وبسایت “بانه کار” برای پدیدآورنده : “گروه طراحی و برنامه نویسی کافه وب” ، حامیان “بانه کار” و مردم شریف و دوست داشتنی بانه محفوظ بوده و حق استفاده از پوسته و تصاویر و محتوا به هیچ وبسایت دیگری داده نشده است.
.:
“بانه کار” هم اکنون توسط تیم جوان و حرفه ای کافه وب مدیریت و پشتیبانی می شود و امکانات گسترده تری برای آینده آن در حال برنامه ریزی می باشد.