گواهی تضمین اصالت محصولات گروه کافه وب

معرفی :

گواهی جامع تضمین اصالت محصولات گروه کافه وب ( General Caffeweb Originality License ) یا به اختصار ( GCOL ) توسط گروه طراحی و برنامه نویسی کافه وب برای رفاه حال بیشتر استفاده کنندگان از محصولات این گروه ، تدوین و توسعه یافته است . این لایسنس بر اساس نیازهای واقعی کاربران امکاناتی ویژه در اختیار آنان قرار می دهد .

مزایای استفاده از لایسنس :

  1. محصولاتی که همراه با لایسنس GCOL عرضه و به فروش رفته اند کاملا توسط تیم حرفه ای گروه کافه وب ایده پردازی ، طراحی ، برنامه نویسی و تست شده اند و اصالت آنها به صورت کامل تضمین شده است.
  2. این لایسنس ، امکان بهره مندی از سرویس پشتیبانی رسمی سایت کافه وب ticketing.caffeweb.com برای پرسش و پاسخ در رابطه با راه اندازی و استفاده از محصول را به صورت حرفه ای فراهم می نماید.

شرایط استفاده از لایسنس :

  1. گروه کافه وب خود را تنها ملزم به ارایه خدمات پشتیبانی به شخص خریدار می داند و از ارایه خدمات به اشخاص دیگر معذرو است.
  2. بر اساس الزامات استفاده از محصولات واجد این لایسنس حق هرگونه بازفروش و انتشار رایگان در محیط مجازی از خریدار سلب شده است.
  3. با خرید محصول تحت لایسنس GCOL تمامی خدمات تخصصی به قالب خریداری شده صرفا برای یک وبسایت ارایه خواهد شد. در صورتیکه کاربر محصول را در چند وبسایت دیگر استفاده نماید بر اساس الزامات این لایسنس محصولات استفاده شده برای آن وبسایت ها پشتیبانی نخواهد شد مگر اینکه لایسنس را برای آنها نیز خریداری شده باشد.
آخرین تاریخ بروزرسانی : سه شنبه 22 تیر 1395