درباره گروه کافه وب

گروه کافه وبدر دنیای امروز و تجارت نوین، وجود وب سایت نقش بسیار مهمی در موفقیت شما دارد. در عصر اطلاعات و ارتباطات، مخاطبین و رقیبان شما فقط به اندازه یک کلیک با شما فاصله دارند. هم اکنون در دنیا صدها میلیون نفر از اینترنت استفاده مینمایند. زمینه فعالیت شما هر چه میخواهد باشد، مسلما شما هرگز نمیتوانید به سادگی از این جمعیت صرفه نظر کنید.
امروزه شرکت ها و موسساتی در فعالیت های تجاری خود موفق ترند که اطلاع رسانی آنها به حد کافی بوده و در بین مردم شناخته شده تر باشند . اولین راهی که برای رفع این مشکل به ذهن میرسد تبلیغات است. تبلیغات نتایج قابل قبولی در پی دارد اما نیازمند صرف هزینه های زیادی است. آیا حاضر به پرداخت هزینه های همیشگی مالی آن هستید؟
اینترنت فضای نامحدود و بی‌انتهایی است. در این مکان شما بدون واسطه با میلیون‌ها انسان در سراسر جهان در ارتباط هستید .بنابراین چنانچه در این فضا به تبلیغ و معرفی خدمات و محصولات خود بپردازید مطمئنا نتیجه بهتری خواهید گرفت. همچنین هزینه تبلیغات در اینترنت بسیار پایین تر از سایر رسانه‌های مجازی می باشد، ورود به دنیای اینترنت آزاد و ارائه خدمات در آن بسیار ارزان‌تر است.
مطمئنا بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها برای معرفی محصولات و خدمات خود انواع کاتالوگ، بروشور و … چاپ و منتشر میکنند. هزینه اینگونه تبلیغات بالا است. همچنین امکان اعمال تغییرات در آنها وجود ندارد. بطور مثال چنانچه آدرس یا تلفن دفتر کارتان تغییر کند، اصلاح و آگاه نمودن همه مخاطبان امکان‌پذیر نیست. در حالیکه اینترنت فضای متعلق به امروز و فرداست و اعمال تغییرات در آن سریع و ساده است.
شما با ایجاد یک وب سایت میتوانید شرح خدمات، کلیه نمونه‌کارها، کاتالوگها و مشخصات محصولات خود را بدون نگرانی در خصوص حجم اطلاعات ارائه شده، در این فضای مجازی قرار دهید و در صورت بروز هرگونه تغییرات، فوراً اطلاعات خود را بروز رسانی نمائید.

گروه کافه وب

( گروه کافه وب )  با هدف ترویج و توسعه فرهنگ تبلیغات جامع و تجارت سالم و صادقانه در فضای مجازی توسط گروهی از طراحان و برنامه نویسان مجرب و با تجربه و با  مدیریت یکپارچه و منسجم ، در سطح ایران فعالیت خود را آغاز کرد بعدها دامنه فعالیت های خود را در زمینه های دیگر توسعه داد و هم اکنون جزو یکی از موسسه های مطرح در زمینه طراحی و توسعه وب می باشد.

برخی از خدمات گروه کافه وب به شرح زیر است :

  • ایده پردازی ، طراحی گرافیکی و برنامه نویسی وب سایت ( تحت مدیریت محتوای وردپرس ) به صورت حرفه ای
  • ارایه خدمات طراحی گرافیکی ( لوگو ، کارت ویزیت و ست اوراق اداری ، بیلبورد و تابلوهای تبلیغاتی ، بسته بندی محصولات تجاری و … )
  • سئو و بهینه سازی وب سایت های وردپرسی و افزایش کارایی آنها